інженерні мережі та комунікації

Системи безпеки

Охоронно-пожежна сигналізація    У наш час безпека є одним з основних завдань для створення надійного і «розумного» будинку. В цілому системи безпеки, що відносяться до категорії «розумний будинок», не тільки прості у використанні, але і вельми корисні.
   Подібні системи складаються з двох частин, до числа яких входить система пасивної безпеки, тобто безпечній життєдіяльності, і система охоронної безпеки.

   Пасивна безпека призначена для контролю стану будинку, а також для того, щоб система самостійно відреагувала на будь-яку виникаючу нестандартну ситуацію.
У дану систему входить декілька видів датчиків газу, протечек води, задимлення, рівня зміни температури повітря в приміщенні і сили вітру, появи вогнищ спалаху, підвищення рівня напруги на несучі конструкції будівлі.

   Системи безпеки охоронного типу призначені для здійснення контролю над цілісністю об’єкту охорони і стеження за можливим перетином сторонніми особами периметра будинку або ділянки, на якій вона встановлена. При цьому система також управляє контролем доступу на периметр і запобігає появі на території, що охороняється, несанкціонованих об’єктів.

   У функціональну систему безпеки може входити спеціальна кнопка «Вимкнути все», яка призначена для включення режиму охорони. Даний режим передбачає спрацьовування датчиків, що реагують на присутність об’єктів в приміщенні, що охороняється, а також спрацьовування магнітних контактів, встановлених на вікнах і дверях.
   При спрацьовуванні датчиків система може автоматично посилати повідомлення на телефон, включати світло в приміщеннях або ж включати сигналізацію з сиреною.Создан 13 фев 2012