інженерні мережі та комунікації

Вентиляція

Монтаж, ремонт, обслуговування     Обмін повітря в приміщенні - один з основних факторів, що впливають на здоров'я людини. Використання нових будівельних технологій, поява герметичних склопакетів разом зі зручністю та комфортом приносить і додаткові проблеми: будинки з монолітного бетону не пропускають свіже повітря, приводячи до появи ефекту «безповітряного простору» всередині приміщення.

     Перебуваючи в ньому без системи вентиляції, людина швидко стомлюється, відчуває себе розбитим, страждає головними болями. Тому для збереження здоров'я і гарного самопочуття, повітрообмін в будь-якому сучасному приміщенні повинен бути якісним.

При простому способі провітрювання замість чистого повітря до нас в офіси і вдома проникають вихлопні гази і пил. Але хіба ними ми хочемо дихати? Чисте, свіже повітря - ось що життєво необхідне нашому організму. Вирішення цієї важливої проблеми - вентиляція і кондиціонування.

     Висока ефективність у справі усунення з надходить повітря шкідливих речовин і неприємних запахів під силу тільки обладнанню вищого класу. Системи вентиляції і кондиціонування здатні як створювати, так і підтримувати оптимальні показники температури і рівня вологості, забезпечувати комфортну швидкість руху повітряних потоків всередині приміщення.

      При виборі системи кондиціонування важливо знати, які саме функції вона буде нести. Наприклад, припливні установки мають компактними розмірами і хорошою шумоізоляцією, що важливо при використанні їх у житловому приміщенні. При цьому в них включена функція теплоподачі та охолодження повітря.

        Витяжні ж установки переважні для місць публічних і виробничих, тому що використовуються для видалення забрудненого повітря. Найбільш затребуваний механізм в рамках системи вентиляції та кондиціонування це, звичайно, вентилятор.

        Вентилятор є найважливішою складовою частиною будь-якого кондиціонера, припливної або витяжної системи. До речі, існують і припливно-витяжні установки, значно оздоровлюючі повітря всередині, як житлових, так і виробничих приміщень.

  Ми маємо можливість представити всі необхідні комплектуючі для індивідуальних і комерційних систем клімат-контролю: обладнання для повітряного опалення, в т.ч. газові повітронагрівачі, обладнання для вентиляції та кондиціонування повітря будь-якого призначення.

        Наші фахівці нададуть допомогу у виборі, встановлення та налаштування системи вентиляції та кондиціонування, а при Вашому бажанні забезпечать обслуговування встановленої системи протягом усього терміну експлуатації.Создан 13 фев 2012