інженерні мережі та комунікації

Слабкострумові мережі
       До слабкострумових мереж, що входять в комплекс інженерних комунікацій будинку, відносяться мережі інформаційного доступу, телефонні мережі, системи оповіщення пожежної сигналізації, система контролю доступу і ін.

     Структурована кабельна система (СКС) включає телефонні та комп'ютерні мережі. Правильно спроектована і змонтована СКС дає можливість уникнути окремих монтажних робіт при створенні телефонних і комп'ютерних мереж організації, зміну структури вже використовуваних мереж або збільшенні кількості робочих місць.                 

     Проектування слабкострумових систем СКС та їх монтаж дозволить максимально підвищити надійність експлуатації телефонних і комп'ютерних кабельних мереж, різко знизить вірогідність їх відмови, а при виникненні проблем істотно полегшить їх усунення.

     Відповідаючи вимогам міжнародних стандартів СКС здатна заощадити вкладені кошти і забезпечити гнучку модифікацію телефонних і комп'ютерних мереж з гарантією їх використання більш 10 без необхідності істотних переробок і додаткових матеріальних витрат. 

     Система відеоспостереження  дозволить забезпечити безперервний оперативний моніторинг усередині приміщення і на навколишній території, виявити несанкціонований доступ в контрольовані області, здійснити вибіркову відеозапис будь-яких тривожних подій або постійний відеоконтроль в режимі реального часу.    

     Прекрасними можливостями мають інтегровані комплекси системи відеоспостереження та системи контролю доступу.

     Система пожежної безпеки  дозволяє отримувати докладну інформацію про пожежну обстановку всередині приміщень і оперативно реагувати у разі виникнення нештатних ситуацій. 

     Сучасні системи протипожежної безпеки використовують інтелектуальні технології, що дозволяють своєчасно отримати гранично точну інформацію про їх стан і звести до мінімуму кількість помилкових спрацьовувань. Системи протипожежної безпеки можуть інтегруватися із системами контролю доступу. 

     Система контролю доступу (СКД)  включає систему контролю, систему управління та систему обліку доступу до будь-яких приміщень або на відкриту територію людей або транспортних засобів.

     СКД застосовується як для диференціації доступу в приміщення, так і для можливості організації на території автоматичного паркування. Структура СКД може бути локальною або централізованою.Создан 13 фев 2012