інженерні мережі та комунікації

Електропостачання

Монтаж, ремонт, обслуговування      Електромережа будь-якого заміського будинку включає дві основні частини: зовнішню підводку, закінчується так званим вузлом введення, і домову мережу, що складається з електрощита і силових груп або окремі ліній внутрішньої електропроводки будинку.                 

     Електромонтаж також включає установку систем безпеки, до яких відносяться автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення і стабілізатори.

     Побутове електропостачання забезпечується змінним струмом з напругою в 220, необхідним для більшості електроприладів. Для монтажу також мають значення сила струму, його потужність, електричний опір і енергія електричного поля. Електроенергія в приватному будинку може з'явитися лише за наявності трансформаторних підстанцій, перетворюючих висока трифазна напруга в низьке трифазне 380/220В і розподіляють її між споживачами.

      Електрики високої кваліфікації професійно і в стислі терміни вироблять електромонтаж квартир, котеджів, а також монтаж розеток і електрики .

     У наші послуги входить проектування електропостачання та реалізація проекту. Ми не тільки швидко і якісно виробляємо електромонтаж будь-якого рівня складності, але і виконаємо будь-які інші необхідні роботи, в тому числі допоможемо виявити і усунути несправності в електричній мережі і забезпечимо електробезпека, встановивши необхідне заземлення та громовідвід в заміському будинку. Нами здійснюється проводка телефонного та електричного кабелю та встановлення відповідних розеток, також ми монтуємо антенні, мережеві, аудіо-і відео-лінії.

     Наші фахівці швидко і з стовідсотковою гарантією безпеки підключать до електромережі будь-яку побутову техніку: електроплити, пральні та посудомийні машини, електрокаміни і водонагрівачі, домофони, відео-домофони, кондиціонери та ін. Ви можете викликати електрика на будинок або в офіс, в якому потрібно провести заміну і ремонт електропроводки. Ми також професійно і швидко встановимо громовідвід на даху заміського будинку. Вартість електромонтажу розраховується індивідуально і залежить від використовуваних матеріалів, що є в наявності у замовника, або підбираються нашими спеціалістами.

      При цьому при електромонтажу враховуються індивідуальні та фінансові запити замовників. Нам під силу запропонувати замовникам прийнятні й конкурентоспроможні ціни при повному спектрі високоякісних послуг. Нами також передбачена гнучка система знижок для наших постійних клієнтів.Создан 13 фев 2012